Увійти
Логін
Пароль
Ввійти як користувач
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Увійти
Логін
Пароль
Ввійти як користувач
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості

Політика конфіденційності

Згода на обробку персональних даних

    Я, заповнюючи форму на сайті Магазин одягу, даю свою згоду адміністратору сайту STARK відповідно до Закону України від 04.03.2020 N 524-IX «Про персональні дані» на обробку, зберігання та передачу третім особам через Інтернет моїх персональних даних.
    Я підтверджую, що даю таку згоду, діючи з власної волі та в своєму інтересі. Метою надання мною персональних даних є встановлення зв'язку з адміністратором сайту https://bitrix.pobedov.com/, включаючи направлення повідомлень, запитів щодо використання сайту, надання послуг.
    Я визнаю і підтверджую, що я самостійно та повністю несу відповідальність за надані мною персональні дані, включаючи їхню повноту, достовірність, недвозначність та відносність безпосередньо до мене.
    Я підтверджую, що ознайомлений із правами та обов'язками, відповідно до Закону України "Про персональні дані", включаючи порядок відкликання згоди на збирання та обробку персональних даних.

Політика щодо обробки даних

     Даним відповідно до Закону України від 04.03.2020 N 524-IX «Про персональні дані» Ви підтверджуєте свою згоду на обробку компанією персональних даних: збирання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання , передачу виключно для продажу товару на Ваше ім'я, як це описано нижче.
     Компанія гарантує конфіденційність отриманої інформації. Обробка персональних даних здійснюється з метою ефективного виконання замовлень, договорів та інших зобов'язань, прийнятих компанією як обов'язкові до виконання.
     Ця згода поширюється на наступні Ваші персональні дані: прізвище, ім'я та по батькові, адресу електронної пошти, адресу доставки замовлень, контактний телефон, платіжні реквізити.
     Термін дії згоди є необмеженим. 
     Звертаємо вашу увагу, що відкликання згоди на обробку персональних даних спричиняє видалення Вашого облікового запису з Інтернет-сайту (https://bitrix.pobedov.com/), а також знищення записів, що містять Ваші персональні дані, в системах обробки персональних даних компанії , що може унеможливити користування інтернет-сервісами компанії .
      Гарантуємо, що подана інформація є повною, точною та достовірною, а також що при поданні інформації не порушуються чинне законодавство України, законні права та інтереси третіх осіб.
      Ця згода діє протягом усього періоду зберігання персональних даних, якщо інше не передбачено законодавством України.